Harmonium I, II, III, IV etap

Konstancin

27 lipca 2011 zakończono budowę I etapu (16 lokali) osiedla Harmonium zlokalizowanego  w Konstancinie Jeziornie u zbiegu ulic Wczasowej i Warszawskiej tuż obok szkoły amerykańskiej oraz w niedalekim sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego i Parku Powsińskiego.

W ramach drugiego etapu osiedla wybudowanych zostało 12 lokali , o powierzchniach ok. 145 m2, zlokalizowanych na działkach o wielkości od 320 do    650 m2.  Budowa została ukończona  w sierpniu 2014 r. Wszystkie domy z tego etapu zostały sprzedane i są zamieszkałe

W lipcu 2015 r. została rozpoczęta budowa III etapu osiedla Harmonium w ramach którego wybudowano 14 lokali. Odświeżona została architektura budynków, a  wnętrza udoskonalone, przez co domy stały się jeszcze bardziej atrakcyjne i funkcjonalne. Zaowocowało to doskonałą sprzedażą i cały etap jest już wyprzedany.

Harmonium to osiedle 15 domów czterorodzinnych w zabudowie bliźniaczej otoczonych terenem zielonym. Domy zostały zaprojektowane z myślą o ludziach ceniących sobie spokój, zieleń oraz wysoki komfort codziennego życia. Lokalizacja osiedla ze względu na bliskie sąsiedztwo przedszkoli i szkół powszechnych daje możliwość zapewnienia edukacji zarówno dla dzieci najmłodszych jak i tych starszych, bliskość Ogrodu Botanicznego i Parku w Powsinie pozwala zaś na spędzanie czasu wolnego w otoczeniu natury. Okoliczne supermarkety i centrum handlowe Stara Papiernia ułatwiają dokonywanie zakupów.

W nazwie „Harmonium” zawarte zostały cechy, które trafnie kojarzą się z harmonijnym połączeniem dwóch aspektów życia każdego człowieka – codziennych obowiązków i wypoczynku.

IV etap osiedla utrzymany jest w architekturze poprzedniego etapu. Zakończenie budowy przypada na grudzień 2017 r.