Harmonium V etap

Konstancin-Jeziorna

http://harmonium.sjm.pl/

Osiedle Harmonium zlokalizowane jest w Konstancinie Jeziornie u zbiegu ulic Wczasowej i Warszawskiej tuż obok szkoły amerykańskiej oraz w niedalekim sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego i Parku Powsińskiego. Dogodny dojazd do osiedla z Warszawy odbywa się nowo oddaną dwupasmową drogą łączącą Wilanów z Konstancinem, która powstała dzięki inwestycjom drogowym w samym Konstancinie i przy udziale miasta Warszawa.

Harmonium to osiedle 20 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej otoczonych terenem zielonym. Domy zostały zaprojektowane z myślą o ludziach ceniących sobie spokój, zieleń oraz wysoki komfort codziennego życia. Lokalizacja osiedla ze względu na bliskie sąsiedztwo przedszkoli i szkół powszechnych daje możliwość zapewnienia edukacji zarówno dla dzieci najmłodszych jak i tych starszych, bliskość Ogrodu Botanicznego i Parku w Powsinie pozwala zaś na spędzanie czasu wolnego w otoczeniu natury. Okoliczne supermarkety i centrum handlowe Stara Papiernia ułatwiają dokonywanie zakupów.

W nazwie „Harmonium” zawarte zostały cechy, które trafnie kojarzą się z harmonijnym połączeniem dwóch aspektów życia każdego człowieka – codziennych obowiązków i wypoczynku.

W chwili obecnej trwa budowa i sprzedaż V etapu osiedla, który utrzymany jest w architekturze poprzedniego etapu. Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem i do sprzedaży pozostało już kilka lokali. 

Zapraszamy do odwiedzenia biura sprzedaży na terenie inwestycji.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytanie związane z naszą inwestycją i naszą firmą.