Justin Center

Wrocław

http://justinapartments.pl/

Budynek Justin Center poprzez zastosowane materiały elewacyjne oraz kolorystykę nawiązuje do otaczających Plac Dominikański obiektów – Galerii Dominikańskiej oraz kościoła Św. Wojciecha.

Dzięki temu kompleks tworzy z otoczeniem harmonijną całość urbanistyczną. Projekt przejścia przez hall hotelu, znajdującego się od ulicy Oławskiej, nawiązuje do dawnego ciągu ulic: Zaułek Winogronowy i Zaułek Niski. Częściowe otwarcie widokowe na wewnętrzny pasaż, znajdujący się na poziomie drugiego piętra, nadaje bryle budynku lekkości i otwartości. Na zewnątrz Justin Center zostało wykończone kamiennymi płytami granitu o czerwonej i czarnej barwie. Od strony pasażu i ulicy Krawieckiej – blokami o barwie piaskowo-żółtej. Wewnętrzny pasaż jest urozmaicony balkonami z ciepłego, czerwonego granitu oraz stalowymi, wewnętrznymi kładkami. Doskonała lokalizacja, oryginalne budownictwo i wysoki standard wykończenia, to atuty stanowiące istotny wyróżnik Justin Center. Justin Center to unikalny kompleks usługowo-mieszkaniowy o powierzchni użytkowej sięgającej łącznie 25 tys. m2. To prestiżowe centrum komercyjne i kameralny kompleks mieszkalny.

Nowoczesna, niebanalna architektura w połączeniu z bajkowymi kładkami, unoszącymi się nad kameralnym dziedzińcem nadają części mieszkalnej Justin Center unikalny klimat. Innowacyjne rozwiązania technologiczne i komunikacyjne oraz położenie w samym centrum tętniącego życiem miasta zapewniają mieszkańcom komfort i wygodę. Znajdujące się w części komercyjnej restauracje i instytucje finansowe oraz salony kosmetyczne sprawiają, że niezbędna infrastruktura handlowo-usługowa jest w zasięgu ręki i otwiera szerokie możliwości spędzania wolnego czasu. Przestronne i funkcjonalne lokale biurowe oraz wysoki standard wykończenia czynią z inwestycji idealne miejsce na siedzibę firmy. Justin Center zapewnia także możliwość wynajmu dogodnego lokalu oraz wybór powierzchni zaaranżowanej lub w stanie deweloperskim.