O nas

site-285645_1920

SJM Construction and Development Group z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 jest grupą budowlano – deweloperską. Grupa obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2004 roku na rynkach największych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania i Wrocławia. W planach firmy na nadchodzące 5 lat jest wybudowanie łącznie ok. 100000 mkw w zrealizowanych, powstających i planowanych inwestycjach. Ponadto, zarząd do którego wchodzą osoby z 30-letnim doświadczeniem w inżynierii lądowej, poszukuje nowych projektów w Polsce.

Działając w oparciu o zasadę zarządzania, SJM zleca wykonywanie potrzebnych usług wypróbowanym partnerom wybranym spośród uznanych na polskim rynku wykonawców i dostawców.

OPIS DZIAŁALNOŚCI PROWADZONEJ PRZEZ UDZIAŁÓWCÓW:

Yair Hamburger

Dyrektor i właściciel firm ubezpieczeniowych i inwestycyjnych.
Założona w 1982 roku, Harel Insurance Investments & Finances Ltd. jest dynamicznie rozwijającą się firmą inwestycyjną działającą głównie w sektorze ubezpieczeń, jak również w nieruchomościach oraz na rynku  kapitałowym. Harel Insurance Investments & Finances Ltd. to spółka publiczna, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Tel Awiwie i kontrolowana przez rodzinę Hamburger.

architecture-iron-steel-building-53176
pexels-photo-101580

Amiram Sivan

Właściciel grupy spółek budowlanych działających zarówno w Izraelu, jak i za granicą – Amiram Sivan Ltd., Rolider Ltd. (Israel), Rolider Ltd. (Ghana), współwłaściciel firmy Rolzur Ltd. – największej prywatnej firmy drążącej i budującej tunele w Izraelu oraz współwłaściciel grupy SJM w Polsce.

Zvi Biran

Ma ponad 20 lat doświadczenia w branży nieruchomości gdzie był zaangażowany w wiele dużych projektów, w latach 1987-2002 był wiodącym ubezpieczycielem na izraelskich rynkach kapitałowych.

pexels-photo-239919